Jsem Pražák jak poleno. Narodil jsem se tu v mrazivém únoru 92 a na autě hrdě vozím espézetku rovnou s dvěma AA. Neuvěřitelně moc mě fascinuje objevování a nahlížení do zákulisí různých oborů podnikání.

Žiju si svobodně

Svoboda je u mě na prvním místě. Jít do klasického zaměstnání je pro mě stejné, jako předčasně zemřít na zánět apendixu.

Po téměř 10 letech si s mojí ženou stále užíváme cestování a svobodu dnešní doby, jak to jen jde. Tento rok dokonce vyzkoušíme digitální nomádství.

Mým životním vzorem je pan Tomáš Baťa. Za jeho oddanost sloužit lidem.

Moje studium a praxe

Už na střední škole jsem založil firmu TopTrika.cz na zakázkový potisk triček. Během studia marketingu na Vysoké škole ekonomie a managementu jsem byznys dále intenzivně rozvíjel, učil se podnikat v praxi a dělal chyby za stovky tisíc.

Po dokončení bakalářského studia jsem VŠ opustil a začal se raději učit od lidí z praxe, a také svým vlastním podnikáním ve stylu pokus/omyl. Firma už v té době měla roční obrat v jednotkách milionů korun.

Následoval prudký pád až na dno a vyhoření (čtěte můj příběh). Tehdy jsem začal přemýšlet o smyslu života a o tom, co chci vlastně doopravdy dělat.

Čemu se věnuji

Co by měl mít a znát každý člověk, který chce podnikat? O tom jsme hovořili s dalšími profíky v pražském Impact Hubu na Vinohradech.

Mou srdcovkou je pomáhat ostatním podnikatelům s jejich byznysem a vést je. Pochopit jejich život, zjistit jejich vášně a překlopit je ve výdělečný projekt. Dělám mentoring a asistuji při sestavování marketingové strategie.

V porotě mentorů akceleračního programu 100-Day Challenge v Impact Hub K10.

Jsem členem sítě mentorů v pražském Impact Hubu, kde v rámci akceleračních programů ulehčujeme start-upům jejich začátky.

Rád stmeluji lidi a organizuji akce s příjemnou přátelskou atmosférou, která je nabíjí radostí a štěstím.