Potom co jsem si prošel takzvaným podnikatelským křestem, kdy mi téměř krachla firma a já byl už jednou nohou v penálu, se všechno otočilo naruby. A to výrazně k lepšímu.

Naučilo mě to vnímat svět jinak. Vidět věci, které jsem dříve neviděl, a vážit si lidí okolo mě. Dodalo mi to hodně síly a zbavilo strachu, o kterém jsem předtím ani nevěděl, že ho mám.

Tak proč to teda dělám?

Moc mě baví objevovat svět, a tyto objevy sdílet s druhými. A tento blog píšu proto, abych inspiroval. Abych vyhecoval ty, kteří před změnou svého života teprve stojí a ukázal jim možnou cestu. Abych vám ušetřil čas, pokud jste vyhořeli a nevíte jak znova začít. Abych narušil vaše stereotypy a přinesl vám do života zážitky, které by se jinak neudály.

Ale i pro sebe …

Mám samozřejmě i vlastní důvody, proč to dělám. Chci si díky psaní lépe ujasnit, kdo vlastně jsem. Publikování mých myšlenek mě nutí jít více do hloubky a vážně se zamyslet sám nad sebou.

Chci se otevřít lidem

Hlavně se ale chci prostřednictvím tohoto blogu otevřít ostatním lidem.

Nechat je nahlédnout do mého soukromí a sdělit jim informace, o kterých bychom se třeba ani nikdy nebavili. A to jak přátelům, rodině, tak i cizím lidem. Věřím, že je pro moje podnikání ohromným přínosem, když mohou moji potenciální klienti poznat můj osobní i duchovní život. A věřím, že díky tomuto blogu mě objeví i lidé, kterým pak budu moci pomáhat s jejich podnikatelským projektem.

Líbil se vám článek? Pomozte mi ho prosím šířit dál :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *